GarageBand

GarageBand dla Mac

Garaż pełen rocka

GarageBand to kompleksowe narzędzie do nagrywania muzyki, które jest łatwe w obsłudze i miłe dla oka. Pozwala na nagrywanie wielu sekwencji, miksowania, a także natychmiastowego masteringu muzyki bez specjalistycznej wiedzy.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kompletny i intuicyjny
  • Lekcje muzyki i wirtualny nauczyciel
  • Symulator wzmacniaczy
  • Dobra funkcja rozciągania
  • Umieszczanie utworów za pomocą jednego kliknięcia

Wady

  • Emulatory do poprawy

Doskonały
9

GarageBand to kompleksowe narzędzie do nagrywania muzyki, które jest łatwe w obsłudze i miłe dla oka. Pozwala na nagrywanie wielu sekwencji, miksowania, a także natychmiastowego masteringu muzyki bez specjalistycznej wiedzy.

Raj dla muzyków

GarageBand w swej pierwotnej wersji nie oferował zbyt dużo. Miał być prostym narzędziem – dla zaawansowanych użytkowników był Logic Express i Logic Pro. Jednak obecna wersja dostarcza olbrzymią dawkę funkcji w różnych kategoriach, tym samym GarageBand stał się cennym narzędziem dla muzyków.

GarageBand to najłatwiejszy sekwencer na rynku. Biblioteka jest wyposażona w dodatkowe dźwięki, emulatory wzmacniaczy dla gitary i basu, a także wirtualne syntezatory. Dzięki temu GarageBand jest kompleksowym narzędziem dla muzyków każdego gatunku.

W najnowsze wersji warto wspomnieć o takich elementach jak Flex Time i Groove Matching. Pierwszy z nich pozwala na ręczne ustawienie czasu pliku audio i jego długości. Drugi pozwala na wybór odpowiednich fragmentów spośród różnych utworów już nagranych. Dzięki temu możemy za pomocą jednego kliknięcia uzyskać wybrane dźwięki w danym czasie.

Plusem dla początkujących są także lekcje wideo, których udzielają znani artyści (np. Sting). Można je kupować wewnątrz aplikacji. Wirtualny asystent powie nam, czy gramy poprawnie harmonicznie i rytmicznie. A takich ciekawych dodatków w aplikacji jest wiele więcej.

Najnowsza wersja GarageBand jest zgodna z OS X Yosemite. Zawiera nowy wygląd, szablony głosowe, a także możliwość dzielenia się projektami przy wykorzystaniu Mail Dropa.

Doskonała użyteczność

Dzięki GarageBand od Apple tworzenie muzyki jest możliwe praktycznie dla każdego. Dostępność wirtualnych instrumentów, efektów i emulatorów oraz inne funkcje zapewniają multum możliwości.

Presety do tworzenia podcastów pozwalają na tworzenie nagrań audio użytkownikom na wszystkich poziomach zaawansowania. Wirtualną audycję stworzymy praktycznie bez żadnych umiejętności.

Cały interfejs i wszystkie operacje, nawet te związane ze ścieżkami MIDI, są całkowicie instynktowne. GarageBand łączy w niesamowity sposób funkcjonalność z prostotą.

Najlepsze narzędzie do tworzenia muzyki

GarageBand to idealne narzędzie dla tych, którzy kochają muzykę. Aplikacja spełni zadanie zarówno u amatorów, jak i osób, które mają już jakieś doświadczenie w tego typu aplikacjach. GarageBand oferuje szereg funkcji i pozwala tworzyć muzykę na najwyższym poziomie.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

GarageBand

Download

GarageBand 10.1.2

Opinie użytkowników o GarageBand

Sponsorowany×